Kariyer Fırsatları

Yetenekli ekibimiz ile yeni nesil emlak platformu inşa ediyoruz ve senin gibi yetenekli geliştiricilere ihtiyacımız var. Bizimle çalışmayı düşünmez misin?

Ekibimize Katılın

Biz öncelikle çalışanlarımızı düşünür ve onlar için esnek planlar yaparız. Tüm çalışanlarımız için esnek çalışma saatleri ve geniş ofis olanakları mevcuttur. Ücretsiz yemek, spor salonu üyeliği, sağlık sigortası, kendi alanında eğitim desteği mevcuttur. Burada alanında zeki ve ilginç arkadaşlar ile çalışacaksınız. Eğer bizi düşünürseniz sizinle konuşmak istiyoruz.

Açık Pozisyonlar

Tam Zamanlı Osmaniye, TR
Tam Zamanlı Osmaniye, TR
Tam Zamanlı Osmaniye, TR

Şirket Kültürümüz

  • Mükemmel Yaklaşım
    Bir sorunun birçok çözümü olabilir ama bizim için önemli olan sorunun en basit ve esnek çözümü bulup uygulamaktadır. Her sorun geleceği düşünerek çözülmelidir.
  • Üretip Geliştiriyoruz
    Biz herzaman yeni fikirlere açık bir ekibiz. Fikirleri paylaşmak, düşünmek ve gerçekleştirmek bizim temel işimiz ve bunu çok seviyoruz. Tüm arkadaşlarımıza da bu kültürü tavsive ediyoruz.
  • Birbirimize Güveniyoruz
    Ekip olarak söylediklerimizin ve yaptıklarımızın arkasındayız ve yeni gelişmeler için birbirimizle yarışıyoruz. Hata ve sorunlar çıkarmak bizim düşüncemizin bir parçasıdır.